Vyklízíme pozůstalosti, domy/byty po zemřelém i bydlení po nepřizpůsobivých občanech

  • Vyklidíme vaši pozůstalost

    Potřebujete zařídit vyklizení pozůstalosti a nemáte na to čas? Je pro vás těžké přebírat se věcmi po úmrtí vašich blízkých? Nebo jste koupili dům, kde zůstaly staré věci po předchozích majitelích? Se vším vám můžeme pomoci a čistě a profesionálně vyklidit prostory za vás!

    Často se také stává, že je třeba vyklidit domácnost, kde zemřel člověk a jeho tělo tam po dlouhou dobu ještě zůstalo. Byt a širší okolí pak vysoce zapáchá a veškeré věci čpí tímto zápachem, který nelze žádným způsobem odstranit. Vzhledem díky silnému kyselému zápachu vsáklému do všeho v bytě je třeba zklikvidovat veškeré vybavení včetně podlah i vyškrábání stěn apod. Pro zjištění odhadu ceny vyklizení bytu po zemřelém nás kontaktujte.

  • Uklidíme prostory po předchozích nepřizpůsobivých majitelích či sběračích

    Dokonale vyklidíme prostory zaneřáděné po nepřizpůsobivých občanech tak, aby mohly být dále využívány dle vašich potřeb. Vyklidíme i prostory po tzv. sběračích, které jsou zaskládané až po strop a nedá se jimi procházet. Vše dle domluvy uklidíme, odvezeme nepořádek a staré harampádí a předáme vám čistý prostor.

Kontaktujte nás a pomůžeme vám rychle vyklidit potřebný prostor, aby byl dle vašich představ.

Garantujeme 100% spokojenost a rychlost.

Zavolejte hned

☎ +420 723 626 636

REZERVACE, DOTAZY, PŘIPOMÍNKY

NAPIŠTE NÁM

1. Vyplňte tento formulář

2. Zmáčněte tlačítko ODESLAT

3. Odpovíme vám co nejrychleji

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou využity pouze pro účely vyřízení vaší poptávky.